Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Molly
397,00 рсд
Manikir set
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 32.276.90 |
| Model | MOLLY |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 10.9 x 6.8 x 2 cm |
| Pakovanje | 100/20/1 |
| Neto težina | 0.11 kg |
| Materijal | Termo osetljiva eko koža, Metal |
| Barkod | 8605040042076 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 3.5 x 2 cm |
Ostali proizvodi
Dream
56,00 рсдSet za crtanje, 8/1
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 34.377.71 |
| Model | DREAM |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 9 x 7.5 x 1.5cm |
| Pakovanje | 400/40 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Drvo, Papir |
| Tema | Dečji proizvod, Back to school |
| Barkod | 8605040022610 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 4.3 x 1.5cm |
Metrix
332,00 рсдMetar, 5 m
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 34.051.40 |
| Model | METRIX |
| Boja | Žuta |
| Dimenzija | 7.2 x 6.7 x 3.7cm |
| Pakovanje | 80/10/1 |
| Neto težina | 0.16 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8606010019920 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 3 x 2cm |
Absolut hoody
2.543,00 рсдDukserica sa kapuljačom od organskog pamuka, 280 g/m2
Dukserica od organskog pamuka, prednji džep, učkur u kapuljači u boji dukserice, elastične ranfle na rukavima i dnu, dodatni štepovi na ramenima, rukavima i dnu, okovratnik ojačan trakom
















Recenzije
Još nema komentara.