Opis

113,00 рсд
| Šifra | 32.296.71 |
| Model | MACAO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 9 x 6 x 2 cm |
| Pakovanje | 216/54/1 |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Materijal | Papir |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040075166 |
| Preporučena vrsta štampe | Sito |

Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 34.238.71 |
| Model | BAZAR |
| Brend | BRUNO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 38 x 42 x 12 cm |
| Pakovanje | 200/50 |
| Neto težina | 0.09 kg |
| Materijal | Pamuk |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605025674100 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 22 x 12 cm |
| Šifra | 36.007.80 |
| Model | ROLL UP 120 |
| Opis | Aluminijumski pano sa mehanizmom za samouvlacenje (bez platna za štampu), upakovano u zaštitnu futrolu |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 120 x 200cm |
| Pakovanje | 4/1 |
| Neto težina | 3.20 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Barkod | 8605025624785 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
Ženska polo majica dugih rukava, 200 g/m2, blago strukirana, šivena sa strane, dupli štepovi na rukavima i dnu, četiri dugmeta u boji majice, rezervno dugme, dodatni štep duž ramena, okovratnik ojačan trakom, šlicevi sa strane.
| Šifra | 32.258.71 |
| Model | MECANIX WOOD |
| Opis | Višenamenski alat sadrži nož, testericu, otvarač za flaše, 2 ravna i 1 krstasti odvijač, turpiju, otvarač za konzerve, sekač žice |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 7 x 3.2 x 1.8cm |
| Pakovanje | 150/25 |
| Neto težina | 0.10 kg |
| Materijal | Bambus, Metal |
| Barkod | 8605040057001 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 2 x 0.5cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.