Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Divo
147,00 рсд
Metalni privezak za ključeve
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 33.107.88 |
| Model | DIVO |
| Boja | Sjajni metal |
| Dimenzija | Ø 3.2 x 0.5cm |
| Pakovanje | 200/50 |
| Neto težina | 0.04 kg |
| Materijal | Metal |
| Barkod | 8605025624006 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | 3D stiker |
| Preporučena dimenzija štampe | Ø 3cm |
Categories: Metalni privesci, Privesci, Privesci i alati
Ostali proizvodi
Clip Round
114,00 рсдMetalna značka za notes
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 35.139.88 |
| Model | CLIP ROUND |
| Boja | Sjajni metal |
| Dimenzija | Ø 2.1 x 0.36cm |
| Pakovanje | 250/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Metal |
| Barkod | 8605025659930 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | 3D stiker, Laser, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | Ø 2.1cm |
Franklin
1.294,00 рсдSklopivi kišobran sa automatskim otvaranjem i zatvaranjem
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 40.062.10 |
| Model | FRANKLIN |
| Opis | Kišobran sa 8 panela, mehanizam za otvaranje je kombinacija metala i fiberglass-a, crni metalni stub (Ø 11 mm), metalni krajevi, drvena drška, navlaka sa postavom u boji kišobrana, otporan na vetar |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 103 x 62 (37) cm |
| Pakovanje | 30/10/1 |
| Neto težina | 0.45 kg |
| Materijal | Sirova svila |
| Tip proizvoda | Automatsko otvaranje, 8 panela |
| Performanse | Vetrootporno |
| Barkod | 8605040079768 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 20 x 7 cm |
Lotus
113,00 рсдMarker 3/1
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 19.056.90 |
| Model | LOTUS |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 9 x 2 cm |
| Pakovanje | 360/60/1 |
| Neto težina | 0.04 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8605040045893 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |
Prosecco
947,00 рсдVinski set u drvenoj kutiji, 3/1
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 41.088.10 |
| Model | PROSECCO |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 16.5 x 14.5 x 4.5 cm |
| Pakovanje | 16/1 |
| Neto težina | 0.48 kg |
| Materijal | Plastika, Metal |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040020845 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 10 x 7 cm |
Slični Proizvodi
Radiant Pro
220,00 рсдŠtitnik od sunca za automobil sa bočnim dodacima
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 34.546.80 |
| Model | RADIANT PRO |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 150 x 70 cm |
| Pakovanje | 75/1 |
| Neto težina | 0.07 kg |
| Materijal | Polietilen |
| Barkod | 8605040084786 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Sito |
Radiant
185,00 рсдŠtitnik od sunca za automobil
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 34.530.80 |
| Model | RADIANT |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 130 x 70 cm |
| Pakovanje | 75/1 |
| Neto težina | 0.07 kg |
| Materijal | Polietilen |
| Barkod | 8605040068168 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Sito |
Mecanix Wood
595,00 рсдVišenamenski alat sa 9 funkcija
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 32.258.71 |
| Model | MECANIX WOOD |
| Opis | Višenamenski alat sadrži nož, testericu, otvarač za flaše, 2 ravna i 1 krstasti odvijač, turpiju, otvarač za konzerve, sekač žice |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 7 x 3.2 x 1.8cm |
| Pakovanje | 150/25 |
| Neto težina | 0.10 kg |
| Materijal | Bambus, Metal |
| Barkod | 8605040057001 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 2 x 0.5cm |















Recenzije
Još nema komentara.