Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Crna, Srebrna |
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Crna, Srebrna |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 30.070.90 |
| Model | SUBLI COASTER SQUARE |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 9.5 x 9.5 x 0.4 cm |
| Pakovanje | 400/50 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Pluta, Drvo |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040094938 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
| Šifra | 32.058.90 |
| Model | BELLA R |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 9.3 x 6.2 x 1.2cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.06 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8605025693422 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 9.3 x 6.2cm |
| Šifra | 34.349.71 |
| Model | NATURELLA 140 |
| Brend | BRUNO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 38 x 42 cm |
| Pakovanje | 200/50 |
| Neto težina | 0.07 kg |
| Sastav | 100% pamuk |
| Materijal | Pamuk |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040016602 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 22 x 15 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.