Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Clean 50S
31,00 рсд
Bočica sa raspršivačem, 50 ml
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 32.281.91 |
| Model | CLEAN 50S |
| Boja | Transparentna |
| Dimenzija | ø 3.2 x 11.4 cm |
| Pakovanje | 50 |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Kapacitet | 50 ml |
| Barkod | 8605040066713 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Nalepnica |
Ostali proizvodi
Michelangelo
98,00 рсдMini štafelaj i platno
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 34.458.71 |
| Model | MICHELANGELO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 8 x 13 x 2 cm |
| Pakovanje | 480/1 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040062005 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 9 x 7 cm |













Recenzije
Još nema komentara.