Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Crna, Crvena, Plava |
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Crna, Crvena, Plava |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 33.184.71 |
| Model | RUSTIC |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 3.1 x 4.2 x 0.9cm |
| Pakovanje | 500/50 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Drvo |
| Pol | Muški |
| Barkod | 8605040061480 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 3.5 x 1.5cm |
Majica dugih rukava, 160 g/m2, šivena iz tube, dupli štepovi na renderu, rukavima i dnu, dodatni štep duž ramena, okovratnik ojačan trakom
Ženska jakna, blago strukirana, raglan rukavi, elastični učkuri sa steznim regulatorima u kapuljači, čičak traka za podešavanje širine na dnu rukava, dva prednja džepa sa rajsferšlusom i jedan džep na grudima, svi rajsferšlusi su vodootporni, zadnji deo jakne duži od prednjeg
| Šifra | 34.238.71 |
| Model | BAZAR |
| Brend | BRUNO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 38 x 42 x 12 cm |
| Pakovanje | 200/50 |
| Neto težina | 0.09 kg |
| Materijal | Pamuk |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605025674100 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 22 x 12 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.