Opis


| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Roze |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 34.051.40 |
| Model | METRIX |
| Boja | Žuta |
| Dimenzija | 7.2 x 6.7 x 3.7cm |
| Pakovanje | 80/10/1 |
| Neto težina | 0.16 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8606010019920 |
| Preporučena vrsta štampe | Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 3 x 2cm |
| Šifra | 44.115.90 |
| Model | LUNGO |
| Boja | Bela |
| Pakovanje | 36/6 |
| Neto težina | 0.43 kg |
| Kapacitet | 150 ml |
| Materijal | Keramika |
| Barkod | 8605040011584 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 3 x 3cm |
| Šifra | 34.292.71 |
| Model | NATURA |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 9.8 x 14 x 0.9cm |
| Pakovanje | 100/50/1 |
| Neto težina | 0.09 kg |
| Materijal | Papir |
| Barkod | 8605040007150 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 4.5 x 3cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.