Opis


| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Narandžasta, Rojal plava, Svetlo zelena, Žuta |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Notes sa fleksibilnom koricom, zaobljenim ivicama, elastičnom trakom i džepom na unutrašnjoj strani zadnje korice
| Šifra | 32.057.90 |
| Model | BELLA |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 7.2 x 1.2cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.04 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8605025693415 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | Ø 7.2 cm |
| Šifra | 32.302.10 |
| Model | KEN |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 10.9 x 6.8 x 2 cm |
| Pakovanje | 128/16/1 |
| Neto težina | 0.11 kg |
| Materijal | Termo osetljiva eko koža, Metal |
| Barkod | 8605040044162 |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.