Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Plava, Srebrna |
| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Plava, Srebrna |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 41.074.10 |
| Model | CABERNET |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 23.5 x 6 cm |
| Pakovanje | 30/1 |
| Neto težina | 0.24 kg |
| Materijal | Plastika, Metal |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040012512 |
| Preporučena vrsta štampe | Nalepnica |
| Preporučena dimenzija štampe | 6 x 8 cm |
| Šifra | 34.579.10 |
| Model | AMERIGO |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | 20/1 |
| Neto težina | 0.45 kg |
| Materijal | RPET |
| Dodatna oprema | Unutrašnji džep, Držač za olovku |
| Format | A5 |
| Vrsta papira | Krem |
| Barkod | 8605040078976 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Šifra | 23.005.80 |
| Model | LANCET |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 9 x 4 x 0.4 cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.05 kg |
| Materijal | Metal |
| Barkod | 8605040048221 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Šifra | 34.479.71 |
| Model | MOSAIC |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 11.2 x 10.8 x 10.3 cm |
| Pakovanje | 32/16/1 |
| Neto težina | 0.28 kg |
| Materijal | Papir |
| Tema | Eko proizvod, Back to school |
| Barkod | 8605040067925 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 5 x 5 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.