Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bež, Crna |
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bež, Crna |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 12.002.10 |
| Model | BLACKY |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 0.7 x 17.5cm |
| Pakovanje | 1000/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tip proizvoda | Grafitna |
| Tema | Eko proizvod, Back to school |
| Barkod | 8605025612614 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 4.5 x 0.5 cm |
| Šifra | 34.316.71 |
| Model | MALL |
| Brend | BRUNO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 38 x 42 x 10 cm |
| Pakovanje | 200/50 |
| Neto težina | 0.07 kg |
| Materijal | Pamuk |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040006146 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 22 x 15 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.