Opis


| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Crna, Srebrna |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 33.179.71 |
| Model | WOODY O |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 3 x 4.3 x 0.8cm |
| Pakovanje | 500/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Drvo |
| Barkod | 8605040026090 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 3 x 2cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.