Opis


| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Crvena, Narandžasta, Plava, Svetlo plava, Svetlo zelena, Žuta |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Set sadrži: drveni lenjir, hemijsku olovku, zarezač, gumicu za brisanje, dve olovke, blok za beleške sa 40 listova, PVC lenjir, nalepnice za obeležavanje i nalepnice za poruke
| Šifra | 32.180.10 |
| Model | PETROL |
| Opis | Set alata sadrži skalpel, 4 fiksna odvijača – 2 ravna i 2 krstasta, metar, držač sa 4 izmenjiva nastavka i 10 uložaka |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 12.5 x 17.5 x 4cm |
| Pakovanje | 30/1 |
| Neto težina | 0.41 kg |
| Materijal | Plastika, Metal |
| Barkod | 8605040012208 |
| Preporučena vrsta štampe | Nalepnica |
| Preporučena dimenzija štampe | 10.7 x 13.7cm |
| Šifra | 34.516.51 |
| Model | STUDY |
| Boja | Svetlo zelena |
| Dimenzija | 24.2 x 11.2 cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.06 kg |
| Materijal | Polipropilen |
| Tema | Back to school |
| Barkod | 8605040091401 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 8 x 3 cm |
| Šifra | 32.262.90 |
| Model | LOVELY 6 x 6 |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 5.9 x 5.9 x 1.2cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.05 kg |
| Materijal | Poliuretan |
| Barkod | 8605040050903 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 5.9 x 5.9 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.