Opis

145,00 рсд
| Šifra | 44.048.90 |
| Model | LUCIA |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 8.1 x 10cm |
| Pakovanje | 48/12 |
| Neto težina | 0.27 kg |
| Kapacitet | 300 ml |
| Materijal | Keramika |
| Barkod | 8605025611013 |
| Preporučena vrsta štampe | Pečenje preslikača, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 4cm |

Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 34.535.90 |
| Model | MAGNET HEART |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 8.1 x 8.3 x 0.4 cm |
| Pakovanje | 200/20 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8605040070581 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
Jakna, visoka kragna, elastični učkuri sa steznim regulatorima u kapuljači, čičak traka za podešavanje širine na dnu rukava, dva prednja džepa sa rajsferšlusom i jedan džep na grudima
| Šifra | 34.238.71 |
| Model | BAZAR |
| Brend | BRUNO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 38 x 42 x 12 cm |
| Pakovanje | 200/50 |
| Neto težina | 0.09 kg |
| Materijal | Pamuk |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605025674100 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 22 x 12 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.