Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Plava, Siva |
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Plava, Siva |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 19.053.90 |
| Model | ZUMA |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 7 x 1.4 cm |
| Pakovanje | 400/50/1 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Plastika |
| Tema | Back to school |
| Barkod | 8605040065488 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | Ø 3.5 cm |
| Šifra | 41.125.71 |
| Model | BRUT |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 12.5 x 3 x 1.5 cm |
| Pakovanje | 144/48/1 |
| Neto težina | 0.09 kg |
| Materijal | Plastika, Nerđajući čelik |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040084809 |
| Preporučena vrsta štampe | Tampon |
Notes sa biorazgradivom hemijskom olovkom, nalepnicama za obeležavanje i nalepnicama za poruke, 70 listova
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.