Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Bež, Crna, Crvena, Rojal plava |
| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Bež, Crna, Crvena, Rojal plava |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Dajte svojoj radnoj opremi lični pečat sa našim radnim pantalonama sa personalizovanom štampom loga ili brenda! Ove izvanredne pantalone spajaju izdržljivost i funkcionalnost sa mogućnošću da istaknete svoj identitet gde god da se nalazite.
*Cene su uračunate sa PDV-om.
*Štampa naplaćuje dodatno u zavisnosti od veličine samog printa, sa popustom na veće količine.
| Šifra | 32.273.71 |
| Model | AURORA |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 7.2 x 1 cm |
| Pakovanje | 300/50/1 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Bambus |
| Barkod | 8605040048115 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Šifra | 33.172.70 |
| Model | BIRCH |
| Boja | Braon |
| Dimenzija | 6.5 x 2.4 x 0.6cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.04 kg |
| Materijal | Drvo, Metal |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040021279 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 3.5 x 1.3cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.