Opis


| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Crvena, Rojal plava, Svetlo zelena |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 30.075.71 |
| Model | CHRONOS |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 11.9 x 8.5 x 2 cm |
| Pakovanje | 120/1 |
| Neto težina | 0.10 kg |
| Materijal | Bambus |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Standard | |
| Barkod | 8605040054338 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 8.5 x 1.5 cm |
| Šifra | 41.043.10 |
| Model | TRAVELINO |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 7.5 x 14.5cm |
| Pakovanje | 40/1 |
| Neto težina | 0.18 kg |
| Kapacitet | 250 ml |
| Materijal | Plastika |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605025658384 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 21 x 12.5cm |
Neka vaša radna uniforma postane vizuelni identifikator vašeg brenda uz naše pantalone na tregere sa personalizovanom štampom loga ili brenda! Ove izvanredne pantalone kombinuju funkcionalnost i jedinstven dizajn kako biste se istakli u svetu poslovanja.
*Cene su uračunate sa PDV-om.
*Štampa naplaćuje dodatno u zavisnosti od veličine samog printa, sa popustom na veće količine.
| Šifra | 33.176.10 |
| Model | CARRY |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 7.9 x 4.1 x 0.7cm |
| Pakovanje | 600/100/1 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Barkod | 8605040025079 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 3.5 x 0.4cm |
| Šifra | 32.260.90 |
| Model | LOVELY ROUND |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 6.2 x 1.2cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.04 kg |
| Materijal | Poliuretan |
| Barkod | 8605040084632 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | Ø 6.2 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.