Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Veličina | S, M, L, XL, XXL, 3XL |
| Boja | Pepeljasta |
| Težina | - |
|---|---|
| Veličina | S, M, L, XL, XXL, 3XL |
| Boja | Pepeljasta |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 34.579.10 |
| Model | AMERIGO |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | 20/1 |
| Neto težina | 0.45 kg |
| Materijal | RPET |
| Dodatna oprema | Unutrašnji džep, Držač za olovku |
| Format | A5 |
| Vrsta papira | Krem |
| Barkod | 8605040078976 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Šifra | 32.284.71 |
| Model | BEAUTY R |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 8.7 x 6.2 x 0.9 |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.08 kg |
| Materijal | Pluta |
| Barkod | 8605040052785 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, DTG (digitalna štampa) |
| Šifra | 30.062.90 |
| Model | SUBLI MDF R5 |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 5 cm x 0.3 cm |
| Pakovanje | 500/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Sublimacija |
| Pol | Muški |
| Barkod | 8605040097922 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.