Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Bela, Bež, Crna, Crvena, Plava |
| Veličina | XS, S, M, L, XL, XXL, 3XL |
| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Bela, Bež, Crna, Crvena, Plava |
| Veličina | XS, S, M, L, XL, XXL, 3XL |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 44.044.90 |
| Model | MOKA |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 8 cm x 8.8cm |
| Pakovanje | 48/12 |
| Neto težina | 0.28 kg |
| Kapacitet | 300 ml |
| Materijal | Keramika |
| Barkod | 8605025663913 |
| Preporučena vrsta štampe | Pečenje preslikača, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 4cm |
| Šifra | 41.136.71 |
| Model | AMERICANO MAXI |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Bež |
| Pakovanje | 50/1 |
| Neto težina | 0.06 kg |
| Materijal | Pluta, Plastika |
| Kapacitet | 450 ml |
| Barkod | 8605040058527 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Tampon |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.