Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Veličina | S, M, L, XL, XXL |
| Boja | Pepeljasta |
| Težina | - |
|---|---|
| Veličina | S, M, L, XL, XXL |
| Boja | Pepeljasta |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 33.204.71 |
| Model | KEEPER |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 2.5 x 6 x 1.5 cm |
| Pakovanje | 550/50 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Bambus |
| Barkod | 8605040084762 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Šifra | 34.502.12 |
| Model | ECLIPSE |
| Boja | Siva |
| Dimenzija | 13.3 x 5.4 x 1.3 cm |
| Pakovanje | 250/50/1 |
| Neto težina | 0.05 kg |
| Materijal | Plastika |
| Tema | Back to school |
| Barkod | 8605040056356 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 5 x 2 cm |
| Šifra | 34.404.71 |
| Model | NATURELLA 220 |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 38 x 42 cm |
| Pakovanje | 200/50 |
| Neto težina | 0.11 kg |
| Sastav | pamuk |
| Materijal | Pamuk |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040029602 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 22 x 15 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.