Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Muške veličine | 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60 |
| Težina | - |
|---|---|
| Muške veličine | 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60 |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 34.518.71 |
| Model | FANTASY |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 20 x 21 x 1.7 cm |
| Pakovanje | 50/25/1 |
| Neto težina | 0.16 kg |
| Materijal | Drvo, Papir |
| Tema | Dečji proizvod, Back to school |
| Barkod | 8605040086285 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 6 x 2.5 cm |
| Šifra | 33.184.71 |
| Model | RUSTIC |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 3.1 x 4.2 x 0.9cm |
| Pakovanje | 500/50 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Drvo |
| Pol | Muški |
| Barkod | 8605040061480 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 3.5 x 1.5cm |
| Šifra | 19.055.90 |
| Model | PINK |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 7 x 8 x 1.2 cm |
| Pakovanje | 500/50/1 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Plastika |
| Tema | Back to school |
| Barkod | 8605040042533 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 3.5 x 1.5 cm |
Sportska majica, 130 g/m2, šivena sa strane, okovratnik od identičnog materijala kao telo majice, tkanina sa funkcijom upijanja i brzog sušenja.
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.