Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Veličina obuće | 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 |
| Težina | - |
|---|---|
| Veličina obuće | 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Notes sa zaobljenim ivicama, bojenom ivicom knjižnog bloka u boji korice, elastičnom trakom, držačem za olovku i džepom na unutrašnjoj strani zadnje korice
| Šifra | 30.076.90 |
| Model | TIMEOUT |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 10.4 x 4.2 x 6.3cm |
| Pakovanje | 40/20/1 |
| Neto težina | 0.16 kg |
| Materijal | Plastika |
| Standard | |
| Barkod | 8605040031957 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Tampon |
| Šifra | 31.038.71 |
| Model | DIEM |
| Opis | Potrebna baterija tipa AA koja nije uključena |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 30 x 4.5 cm |
| Pakovanje | 6/1 |
| Neto težina | 0.56 kg |
| Materijal | Drvo |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Standard | |
| Barkod | 8605040086216 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.