Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Rojal plava, Zelena |
| Veličina | S, M, L, XL, XXL, 3XL |
| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Rojal plava, Zelena |
| Veličina | S, M, L, XL, XXL, 3XL |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 34.364.10 |
| Model | GIFT BOX 2 |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 28 x 25 x 3.7 |
| Pakovanje | 20 |
| Neto težina | 0.36 kg |
| Materijal | Papir |
| Dodatna oprema | Gumirana površina |
| Barkod | 8605040019887 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Folija otisak, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 12 x 5cm |
Naš mantil predstavlja savršenu kombinaciju stila i funkcionalnosti, pružajući vam zaštitu i samopouzdanje u različitim situacijama. Bez obzira da li ste u na gradilištu, u radionici, ili bilo kojoj drugoj radnoj sredini, ovaj mantil će zadovoljiti vaše potrebe.
*Cene su uračunate sa PDV-om.
*Štampa naplaćuje dodatno u zavisnosti od veličine samog printa, sa popustom na veće količine.
| Šifra | 34.480.71 |
| Model | SCROLL |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 20 x 4 x 3.6 cm |
| Pakovanje | 200/10/1 |
| Neto težina | 0.06 kg |
| Materijal | Bambus |
| Tema | Back to school |
| Barkod | 8605040044131 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 1 cm |
| Šifra | 44.107.90 |
| Model | BELLAGIO |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | ø 8.4 x 8cm |
| Pakovanje | 48/12 |
| Neto težina | 0.26 kg |
| Kapacitet | 250 ml |
| Materijal | Keramika |
| Barkod | 8605040002575 |
| Preporučena vrsta štampe | Pečenje preslikača, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 4cm |
| Šifra | 32.281.91 |
| Model | CLEAN 50S |
| Boja | Transparentna |
| Dimenzija | ø 3.2 x 11.4 cm |
| Pakovanje | 50 |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Kapacitet | 50 ml |
| Barkod | 8605040066713 |
| Preporučena vrsta štampe | Nalepnica |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.