Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Veličina obuće | 39.5, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47.5, 48.5 |
| Težina | - |
|---|---|
| Veličina obuće | 39.5, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47.5, 48.5 |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 41.101.71 |
| Model | CHOP |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 25.7 x 17.2 x 2.4cm |
| Pakovanje | 20/10/1 |
| Neto težina | 0.44 kg |
| Materijal | Drvo, Metal |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040025840 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Laser |
| Šifra | 36.016.80 |
| Model | A-BOARD B2 |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 500 x 700 mm |
| Pakovanje | 1 |
| Neto težina | 5.76 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Barkod | 8605040085011 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 50 x 70 cm |
| Šifra | 41.087.71 |
| Model | CORTEX |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 9 x 9 x 0.5cm |
| Pakovanje | 768/192/4 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Pluta |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040020333 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 5 x 5cm |
Naš fluorescentni prsluk je esencijalan deo vaše radne ili bezbednosne opreme, dizajniran kako bi unapredio vašu vidljivost i sigurnost u različitim uslovima. Bez obzira na to da radite na gradilištu, upravljate saobraćajem ili se jednostavno brinete o bezbednosti na otvorenom, ovaj prsluk vam pruža dodatnu sigurnost.
*Cene su uračunate sa PDV-om.
*Štampa naplaćuje dodatno u zavisnosti od veličine samog printa, sa popustom na veće količine.
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.