Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
SG Anticut NT
332,00 рсд
Zaštitne rukavice
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 58.103.15-XS |
| Model | SG ANTICUT NT |
| Opis | Otpornost na prosecanje nivo 3 |
| Brend | TEKTON PRO |
| Boja | Pepeljasta |
| Pakovanje | 120/10/1 |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Sastav | 100% najlon |
| Materijal | Najlon |
| Standard | EN 388 |
| Barkod | 8605040038406 |
Ostali proizvodi
Golfer
1.171,00 рсдKišobran sa ručnim otvaranjem
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 40.031.10 |
| Model | GOLFER |
| Opis | Kišobran sa 8 panela, gumirana ergonomska drška, fiberglass stub (Ø 14 mm) i mehanizam za otvaranje, plastični vrh i krajevi, navlaka sa postavom u boji kišobrana |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 130 x 101cm |
| Pakovanje | 20/10/1 |
| Neto težina | 0.59 kg |
| Materijal | Sirova svila |
| Tip proizvoda | Ručno otvaranje, 8 panela |
| Barkod | 8605025623481 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 23 x 9 cm |
Branch
59,00 рсдDrveni privezak za ključeve
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 33.159.71 |
| Model | BRANCH |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 4 x 0.5cm |
| Pakovanje | 1000/100 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Drvo |
| Barkod | 8605040003640 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | Ø 2cm |














Recenzije
Još nema komentara.