Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Ostali proizvodi
250,00 рсд
Dublin
1.059,00 рсдPortfolio sa notesom A5
Portfolio sa notesom A5 sa tekstilnom oblogom, dodatnim džepovima za kartice i dokumenta i držačem za olovku
Americano Maxi
150,00 рсдČaša za poneti, 450 ml
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 41.136.71 |
| Model | AMERICANO MAXI |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Bež |
| Pakovanje | 50/1 |
| Neto težina | 0.06 kg |
| Materijal | Pluta, Plastika |
| Kapacitet | 450 ml |
| Barkod | 8605040058527 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Tampon |
Subli MDF R5
53,00 рсдMDF privezak za ključeve
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 30.062.90 |
| Model | SUBLI MDF R5 |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 5 cm x 0.3 cm |
| Pakovanje | 500/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Sublimacija |
| Pol | Muški |
| Barkod | 8605040097922 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |













Recenzije
Još nema komentara.