Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Veličina obuće | 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 |
| Težina | - |
|---|---|
| Veličina obuće | 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 36.002.80 |
| Model | ROLL UP 85 |
| Opis | Aluminijumski pano sa mehanizmom za samouvlačenje (bez platna za štampu), upakovano u zaštitnu futrolu |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 85 x 200cm |
| Pakovanje | 6/1 |
| Neto težina | 1.92 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Barkod | 8606010016257 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Laser |
| Šifra | 12.010.71 |
| Model | LORA |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 0.8 x 15.7 cm |
| Pakovanje | 1000/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Bambus |
| Tip proizvoda | Grafitna |
| Tema | Back to school |
| Barkod | 8605040074992 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 0.5 cm |
| Šifra | 34.375.90 |
| Model | KINDER |
| Brend | BRUNO |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 22 x 11cm |
| Pakovanje | 250/10 |
| Neto težina | 0.04 kg |
| Materijal | Polipropilen |
| Tema | Dečji proizvod, Back to school |
| Barkod | 8605040022153 |
| Preporučena vrsta štampe | Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 10 x 4cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.