Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Bela, Maslinasta, Plava, Tamno siva |
| Muške veličine | 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60 |
| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Bela, Maslinasta, Plava, Tamno siva |
| Muške veličine | 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60 |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 33.146.71 |
| Model | WOODY R |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 3 x 5 x 0.8cm |
| Pakovanje | 500/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Drvo |
| Barkod | 8605025692395 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 3.5 x 1.5cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.