Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Rojal plava, Zelena |
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Rojal plava, Zelena |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 34.467.90 |
| Model | BIO |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 5.4 x 8.3 x 0.3cm |
| Pakovanje | 1200/120/1 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Tema | Eko proizvod, Back to school |
| Barkod | 8605040059883 |
| Preporučena vrsta štampe | Sito |
| Šifra | 30.074.90 |
| Model | SUBLI PHOTO 20X25 |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 20.3 x 25.4 x 0.5 cm |
| Pakovanje | 50/10/1 |
| Neto težina | 0.23 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040034910 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
| Šifra | 33.181.71 |
| Model | BOSK |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 4 x 0.5cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Drvo, Metal |
| Barkod | 8605040060506 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 2.5 x 1.5 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.