Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Shelf
15.835,00 рсд
Polica za kišobrane
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 40.061.90 |
| Model | SHELF |
| Opis | Polica ukupnih dimenzija 160 x 46 x 38 cm, sa četiri nosača za sklopive kišobrane dimenzija 25 x 39.5 cm, dva nosača za nesklopive kišobrane sa strane |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 160 x 46 x 38 cm |
| Pakovanje | 1/1 |
| Neto težina | 15.00 kg |
| Materijal | Metal |
| Tema | Napravljeno u Evropi |
| Barkod | 8605040093542 |
Premium Lady 180
550,00 рсдŽenska pamučna majica, 180 g/m2
Ženska majica, blago strukirana, šivena iz tube, dupli štepovi na renderu, rukavima i dnu, dodatni štepovi duž ramena, okovratnik ojačan trakom
Radne pantalone
2.280,00 рсдDajte svojoj radnoj opremi lični pečat sa našim radnim pantalonama sa personalizovanom štampom loga ili brenda! Ove izvanredne pantalone spajaju izdržljivost i funkcionalnost sa mogućnošću da istaknete svoj identitet gde god da se nalazite.
*Cene su uračunate sa PDV-om.
*Štampa naplaćuje dodatno u zavisnosti od veličine samog printa, sa popustom na veće količine.
Cabernet
513,00 рсдVinski set, 3/1
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 41.074.10 |
| Model | CABERNET |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 23.5 x 6 cm |
| Pakovanje | 30/1 |
| Neto težina | 0.24 kg |
| Materijal | Plastika, Metal |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040012512 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Nalepnica |
| Preporučena dimenzija štampe | 6 x 8 cm |
Tee
550,00 рсдSportska majica kratkih rukava, 100g/m2
Sportska majica, 100 g/m2, šivena sa strane, okovratnik od identičnog materijala kao telo majice, tkanina sa funkcijom upijanja i brzog sušenja, reflektivni detalj na leđima.














Recenzije
Još nema komentara.