Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Bela, Crvena, Plava, Žuta |
| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Bela, Crvena, Plava, Žuta |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 40.029.10 |
| Model | PANAMERA |
| Opis | Kišobran sa 8 panela, srebrni porub, gumirana drška, fiberglass mehanizam za otvaranje, crni metalni vrh, krajevi i stub (Ø 12 mm) |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 120 x 97.5 cm |
| Pakovanje | 20/10/1 |
| Neto težina | 0.60 kg |
| Materijal | Sirova svila |
| Tip proizvoda | Automatsko otvaranje, 8 panela |
| Barkod | 8605025635354 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 23 x 9 cm |
| Šifra | 41.165.90 |
| Model | FLUID SUBLI |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | O 6.8 x 25.5cm |
| Pakovanje | 25/1 |
| Neto težina | 0.34 kg |
| Kapacitet | 500 ml |
| Materijal | Nerđajući čelik |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040030325 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
| Šifra | 32.296.71 |
| Model | MACAO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 9 x 6 x 2 cm |
| Pakovanje | 216/54/1 |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Materijal | Papir |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040075166 |
| Preporučena vrsta štampe | Sito |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.