Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Neon narandžasta, Neon žuta, Plava, Rojal plava |
| Dečije veličine | 04, 06, 08, 10, 12 |
| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Neon narandžasta, Neon žuta, Plava, Rojal plava |
| Dečije veličine | 04, 06, 08, 10, 12 |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 32.274.90 |
| Model | CLINIC |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 19 x 3.4 x 3.9 cm |
| Pakovanje | 200/100/1 |
| Neto težina | 0.08 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8605040092231 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |
| Šifra | 58.103.15-XS |
| Model | SG ANTICUT NT |
| Opis | Otpornost na prosecanje nivo 3 |
| Brend | TEKTON PRO |
| Boja | Pepeljasta |
| Pakovanje | 120/10/1 |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Sastav | 100% najlon |
| Materijal | Najlon |
| Standard | EN 388 |
| Barkod | 8605040038406 |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.