Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Crna, Plava |
| Veličina | S, M, L, XL, XXL, 3XL |
6.200,00 рсд
Jakna, raglan rukavi, elastični učkuri sa steznim regulatorima u kapuljači, čičak traka za podešavanje širine na dnu rukava, dva prednja džepa sa rajsferšlusom i jedan džep na grudima, svi rajsferšlusi su vodootporni, zadnja strana jakne duža od prednje
| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Crna, Plava |
| Veličina | S, M, L, XL, XXL, 3XL |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Notes sa zaobljenim ivicama, bojenom ivicom knjižnog bloka u boji korice, elastičnom trakom, držačem za olovku i džepom na unutrašnjoj strani zadnje korice
| Šifra | 36.012.80 |
| Model | SNAP FRAME B1 |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 700 x 1000 mm |
| Pakovanje | 5/1 |
| Neto težina | 2.52 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Barkod | 8605040099155 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Šifra | 44.115.90 |
| Model | LUNGO |
| Boja | Bela |
| Pakovanje | 36/6 |
| Neto težina | 0.43 kg |
| Kapacitet | 150 ml |
| Materijal | Keramika |
| Barkod | 8605040011584 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 3 x 3cm |
| Šifra | 34.316.71 |
| Model | MALL |
| Brend | BRUNO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 38 x 42 x 10 cm |
| Pakovanje | 200/50 |
| Neto težina | 0.07 kg |
| Materijal | Pamuk |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040006146 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 22 x 15 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.