Opis

1.171,00 рсд
| Šifra | 40.045.10 |
| Model | SMITH |
| Opis | Kišobran sa 8 panela, mehanizam za otvaranje je kombinacija aluminijuma i fiberglass-a, metalni stub (Ø 11 mm), metalni krajevi, gumirana drška, navlaka sa postavom u boji kišobrana, otporan na vetar |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 97 x 60 (32)cm |
| Pakovanje | 30/10/1 |
| Neto težina | 0.43 kg |
| Materijal | Sirova svila |
| Tip proizvoda | Automatsko otvaranje, 8 panela |
| Performanse | Vetrootporno |
| Barkod | 8605025685571 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 20 x 7 cm |

Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 33.182.71 |
| Model | BOSK R |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 5.7 x 2.4 x 0.6cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Drvo, Metal |
| Barkod | 8605040093177 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 2.7 x 1.5 cm |
| Šifra | 34.459.20 |
| Model | JEANS NOTEBOOK |
| Opis | Notes sa zaobljenim ivicama, elastičnom trakom, držačem za olovku i džepom na unutrašnjoj strani zadnje korice |
| Brend | PRO BOOK |
| Boja | Plava |
| Dimenzija | 14.2 x 21cm |
| Pakovanje | 20 |
| Neto težina | 0.32 kg |
| Materijal | Tekstil |
| Dodatna oprema | Unutrašnji džep, Držač za olovku |
| Tema | Napravljeno u Evropi |
| Format | A5 |
| Vrsta papira | Beli |
| Barkod | 8605040063477 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.