Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Crna, Crvena, Plava, Tamno siva |
| Veličina | S, M, L, XL, XXL, 3XL |
| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Crna, Crvena, Plava, Tamno siva |
| Veličina | S, M, L, XL, XXL, 3XL |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 34.491.71 |
| Model | WOOL |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 80 x 38 x 45 cm |
| Pakovanje | 1 |
| Neto težina | 9.20 kg |
| Tema | Napravljeno u Evropi, Eko proizvod |
| Barkod | 8605040068397 |
Ženska polo majica dugih rukava, 200 g/m2, blago strukirana, šivena sa strane, dupli štepovi na rukavima i dnu, četiri dugmeta u boji majice, rezervno dugme, dodatni štep duž ramena, okovratnik ojačan trakom, šlicevi sa strane.
| Šifra | 40.031.10 |
| Model | GOLFER |
| Opis | Kišobran sa 8 panela, gumirana ergonomska drška, fiberglass stub (Ø 14 mm) i mehanizam za otvaranje, plastični vrh i krajevi, navlaka sa postavom u boji kišobrana |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 130 x 101cm |
| Pakovanje | 20/10/1 |
| Neto težina | 0.59 kg |
| Materijal | Sirova svila |
| Tip proizvoda | Ručno otvaranje, 8 panela |
| Barkod | 8605025623481 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 23 x 9 cm |
Polo majica dugih rukava, 200 g/m2, šivena sa strane, elastične ranfle na rukavima, dupli štep na dnu, tri dugmeta u boji majice, rezervno dugme, dodatni štep duž ramena, okovratnik ojačan trakom, šlicevi sa strane.
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.