Opis


| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Plava, Rojal plava, Siva |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 12.002.10 |
| Model | BLACKY |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 0.7 x 17.5cm |
| Pakovanje | 1000/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tip proizvoda | Grafitna |
| Tema | Eko proizvod, Back to school |
| Barkod | 8605025612614 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 4.5 x 0.5 cm |
Naš fluorescentni prsluk je esencijalan deo vaše radne ili bezbednosne opreme, dizajniran kako bi unapredio vašu vidljivost i sigurnost u različitim uslovima. Bez obzira na to da radite na gradilištu, upravljate saobraćajem ili se jednostavno brinete o bezbednosti na otvorenom, ovaj prsluk vam pruža dodatnu sigurnost.
*Cene su uračunate sa PDV-om.
*Štampa naplaćuje dodatno u zavisnosti od veličine samog printa, sa popustom na veće količine.
| Šifra | 30.076.90 |
| Model | TIMEOUT |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 10.4 x 4.2 x 6.3cm |
| Pakovanje | 40/20/1 |
| Neto težina | 0.16 kg |
| Materijal | Plastika |
| Standard | |
| Barkod | 8605040031957 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Tampon |
| Šifra | 58.101.11-XS |
| Model | SG FLEXY |
| Brend | TEKTON PRO |
| Boja | Tamno siva |
| Pakovanje | 120/10/1 |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Sastav | 100% najlon |
| Materijal | Najlon |
| Tip proizvoda | “Touch” |
| Standard | EN 388 |
| Barkod | 8605040057766 |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.