Opis

96,00 рсд
| Šifra | 34.028.71 |
| Model | NATURELLA 130 |
| Brend | BRUNO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 38 x 42 cm |
| Pakovanje | 200/50 |
| Neto težina | 0.07 kg |
| Sastav | pamuk |
| Materijal | Pamuk |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605025610030 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 22 x 15 cm |

Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 32.302.10 |
| Model | KEN |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 10.9 x 6.8 x 2 cm |
| Pakovanje | 128/16/1 |
| Neto težina | 0.11 kg |
| Materijal | Termo osetljiva eko koža, Metal |
| Barkod | 8605040044162 |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.