Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Veličina obuće | 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 |
| Težina | - |
|---|---|
| Veličina obuće | 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 41.148.71 |
| Model | MILLER |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 7 x 1 cm |
| Pakovanje | 454/227/1 |
| Neto težina | 0.04 kg |
| Materijal | Bambus |
| Barkod | 8605040078051 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | Ø 6.5 cm |
Oplemenite svoj stil i istaknite svoj brend uz naš prsluk sa personalizovanom štampom loga ili brenda! Ovaj izuzetno funkcionalni prsluk kombinuje eleganciju sa mogućnošću da istaknete svoj jedinstveni identitet na profesionalan način.
*Cene su uračunate sa PDV-om.
*Štampa naplaćuje dodatno u zavisnosti od veličine samog printa, sa popustom na veće količine.
| Šifra | 41.122.71 |
| Model | MERLOT |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 16.6 x 14.7 x 4.9 cm |
| Pakovanje | 24/1 |
| Neto težina | 0.48 kg |
| Materijal | Drvo |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040089071 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 10 x 7 cm |
| Šifra | 34.553.90 |
| Model | PUZZLE A5-80 |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 19.7 x 14.5 cm |
| Pakovanje | 250/1 |
| Neto težina | 0.05 kg |
| Materijal | Papir |
| Tema | Sublimacija |
| Format | A5 |
| Barkod | 8605040076071 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
| Preporučena dimenzija štampe | 19.7 x 14.5 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.