Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Pepeljasta, Tamno pepeljasta |
| Veličina | S, M, L, XL, XXL, 3XL |
| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Pepeljasta, Tamno pepeljasta |
| Veličina | S, M, L, XL, XXL, 3XL |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 34.569.71 |
| Model | PLANK |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 14 x 8.1 x 9.1 cm |
| Pakovanje | 100/50/1 |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Materijal | Bambus |
| Barkod | 8605040035818 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 14 x 8 cm |
| Šifra | 36.029.90 |
| Model | PANEL |
| Boja | Bela |
| Pakovanje | 1 |
| Neto težina | 5.19 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8605040064924 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Šifra | 41.125.71 |
| Model | BRUT |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 12.5 x 3 x 1.5 cm |
| Pakovanje | 144/48/1 |
| Neto težina | 0.09 kg |
| Materijal | Plastika, Nerđajući čelik |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040084809 |
| Preporučena vrsta štampe | Tampon |
| Šifra | 34.481.71 |
| Model | EDITOR |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | ø 2.9 x 13.5 cm |
| Pakovanje | 240/12/1 |
| Neto težina | 0.05 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Eko proizvod, Dečji proizvod |
| Barkod | 8605040062784 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 3 x 0.7 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.