Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Plava, Tamno siva |
| Muške veličine | 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60 |
| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Plava, Tamno siva |
| Muške veličine | 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60 |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Majica umbro 180g, sa duplim štepom na renderu, rukavima i dnu, ojačana ramena.
Ukoliko tražite majice u nekoj drugoj boji kontaktirajte nas: https://grafosprint.com/kontakt/
| Šifra | 34.316.71 |
| Model | MALL |
| Brend | BRUNO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 38 x 42 x 10 cm |
| Pakovanje | 200/50 |
| Neto težina | 0.07 kg |
| Materijal | Pamuk |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040006146 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 22 x 15 cm |
| Šifra | 34.365.10 |
| Model | GIFT BOX 3 |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 34 x 28 x 9.2cm |
| Pakovanje | 8 |
| Neto težina | 0.73 kg |
| Materijal | Papir |
| Dodatna oprema | Gumirana površina |
| Barkod | 8605040019894 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Folija otisak, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 15 x 6cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.