Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Bela, Bež, Crna, Crvena, Krem-bela, Maslinasta, Pepeljasta, Plava, Svetlo braon, Svetlo plava, Tamno siva, Tirkizno plava |
| Veličina | XS, S, M, L, XL, XXL, 3XL |
| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Bela, Bež, Crna, Crvena, Krem-bela, Maslinasta, Pepeljasta, Plava, Svetlo braon, Svetlo plava, Tamno siva, Tirkizno plava |
| Veličina | XS, S, M, L, XL, XXL, 3XL |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Ženska trenerka, 280 g/m2, pojas sa elastičnim učkurima sa steznim regulatorima, dva prednja džepa sa rajsferšlusom, elastične ranfle na dnu
| Šifra | 40.009.10 |
| Model | HIGH CLASS |
| Opis | Kišobran sa 8 panela, drvena drška, tamno sivi metalni vrh i stub (Ø 14 mm), fiberglass mehanizam za otvaranje, metalni krajevi, navlaka sa postavom u boji kišobrana |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 120 x 97cm |
| Pakovanje | 20/10/1 |
| Neto težina | 0.55 kg |
| Materijal | Sirova svila |
| Tip proizvoda | Automatsko otvaranje, 8 panela |
| Barkod | 8606010013140 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 23 x 9 cm |
Dajte svojoj radnoj opremi lični pečat sa našim radnim pantalonama sa personalizovanom štampom loga ili brenda! Ove izvanredne pantalone spajaju izdržljivost i funkcionalnost sa mogućnošću da istaknete svoj identitet gde god da se nalazite.
*Cene su uračunate sa PDV-om.
*Štampa naplaćuje dodatno u zavisnosti od veličine samog printa, sa popustom na veće količine.
| Šifra | 33.182.71 |
| Model | BOSK R |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 5.7 x 2.4 x 0.6cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Drvo, Metal |
| Barkod | 8605040093177 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 2.7 x 1.5 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.