Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Muške veličine | 48, 50, 52, 54, 56, 58 |
| Težina | - |
|---|---|
| Muške veličine | 48, 50, 52, 54, 56, 58 |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 41.141.80 |
| Model | HYDRO |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | Ø 7.3 x 18.2 cm |
| Pakovanje | 25/1/1 |
| Neto težina | 0.18 kg |
| Kapacitet | 500 ml |
| Materijal | Nerđajući čelik |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040085554 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 3 x 4 cm |
| Šifra | 43.014.91 |
| Model | CAFE |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Transparentna |
| Dimenzija | 20.5 x 7.8 x 11.2 cm |
| Pakovanje | 24/1 |
| Neto težina | 0.32 kg |
| Kapacitet | 90 ml |
| Materijal | Bambus, Borosilikatno staklo |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040088104 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
Notes sa zaobljenim ivicama, bojenom ivicom knjižnog bloka u boji lastiša, elastičnom trakom i držačem za olovku
| Šifra | 40.045.10 |
| Model | SMITH |
| Opis | Kišobran sa 8 panela, mehanizam za otvaranje je kombinacija aluminijuma i fiberglass-a, metalni stub (Ø 11 mm), metalni krajevi, gumirana drška, navlaka sa postavom u boji kišobrana, otporan na vetar |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 97 x 60 (32)cm |
| Pakovanje | 30/10/1 |
| Neto težina | 0.43 kg |
| Materijal | Sirova svila |
| Tip proizvoda | Automatsko otvaranje, 8 panela |
| Performanse | Vetrootporno |
| Barkod | 8605025685571 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 20 x 7 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.