Opis

1.276,00 рсд
| Šifra | 40.029.10 |
| Model | PANAMERA |
| Opis | Kišobran sa 8 panela, srebrni porub, gumirana drška, fiberglass mehanizam za otvaranje, crni metalni vrh, krajevi i stub (Ø 12 mm) |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 120 x 97.5 cm |
| Pakovanje | 20/10/1 |
| Neto težina | 0.60 kg |
| Materijal | Sirova svila |
| Tip proizvoda | Automatsko otvaranje, 8 panela |
| Barkod | 8605025635354 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 23 x 9 cm |

Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Ženska jakna, blago strukirana, visoka kragna, elastični učkuri sa steznim regulatorima u kapuljači, čičak traka za podešavanje širine na dnu rukava, dva prednja džepa sa rajsferšlusom i jedan džep na grudima
| Šifra | 34.479.71 |
| Model | MOSAIC |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 11.2 x 10.8 x 10.3 cm |
| Pakovanje | 32/16/1 |
| Neto težina | 0.28 kg |
| Materijal | Papir |
| Tema | Eko proizvod, Back to school |
| Barkod | 8605040067925 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 5 x 5 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.