Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Bela, Crna |
| Dečije veličine | 02, 04, 06, 08, 10, 12, 14 |
| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Bela, Crna |
| Dečije veličine | 02, 04, 06, 08, 10, 12, 14 |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Sportska majica, 100 g/m2, šivena sa strane, okovratnik od identičnog materijala kao telo majice, tkanina sa funkcijom upijanja i brzog sušenja, reflektivni detalj na leđima.
| Šifra | 34.052.40 |
| Model | METRIX MINI |
| Boja | Žuta |
| Dimenzija | 6.3 x 5.9 x 3.4cm |
| Pakovanje | 100/10/1 |
| Neto težina | 0.10 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8606010019944 |
| Preporučena vrsta štampe | Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 2.5 x 1.5cm |
Notes sa fleksibilnom koricom, zaobljenim ivicama, elastičnom trakom i džepom na unutrašnjoj strani zadnje korice
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.