Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Plava, Rojal plava, Zelena, Žuta |
| Veličina | S, M, L, XL, XXL |
| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Plava, Rojal plava, Zelena, Žuta |
| Veličina | S, M, L, XL, XXL |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 34.409.10 |
| Model | BOX A5 |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 22.4 x 16.5 x 2.8cm |
| Pakovanje | 20 |
| Neto težina | 0.18 kg |
| Materijal | Papir |
| Dodatna oprema | Gumirana površina |
| Format | A5 |
| Barkod | 8605040027349 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Folija otisak, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 10 x 4cm |
| Šifra | 41.179.11 |
| Model | RUBIK |
| Boja | Tamno siva |
| Dimenzija | 10.7 x 10.7 x 6 cm |
| Pakovanje | 50/1 |
| Neto težina | 0.16 kg |
| Materijal | Bambus, Filc |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040097663 |
| Šifra | 30.059.71 |
| Model | GRID |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 12.5 x 6.5 x 6.3 cm |
| Pakovanje | 60/1 |
| Neto težina | 0.18 kg |
| Materijal | Bambus |
| Barkod | 8605040099421 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Sito, Tampon |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.