Opis


| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Rojal plava, Svetlo zelena |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Jakna, visoka kragna, dva prednja džepa sa rajsferšlusom i jedan džep na grudima
| Šifra | 33.211.71 |
| Model | CLEF |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 7.4 x 2.4 x 0.3 cm |
| Pakovanje | 1000/100/1 |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Materijal | Bambus |
| Barkod | 8605040083628 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 2.5 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.