Opis


Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 41.150.91 |
| Model | SNACK |
| Boja | Transparentna |
| Dimenzija | 20 x 15 x 6 cm |
| Pakovanje | 12/1 |
| Neto težina | 0.90 kg |
| Kapacitet | 900 ml |
| Materijal | Bambus, Staklo |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Tema | SUMMER |
| Barkod | 8605040080290 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 15 x 8 cm |
| Šifra | 30.071.90 |
| Model | SUBLI COASTER ROUND |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 9.5 x 0.4 cm |
| Pakovanje | 400/50 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Pluta, Drvo |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040087459 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
| Šifra | 32.283.91 |
| Model | CLEAN 300L |
| Boja | Transparentna |
| Dimenzija | ø 5.5 x 18.5 cm |
| Pakovanje | 40 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Kapacitet | 300 ml |
| Barkod | 8605040076668 |
| Preporučena vrsta štampe | Nalepnica |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.