Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Gun, Ljubičasta, Plava, Srebrna, Tirkizno plava |
Ponedeljak - Petak
Brza korisnička podrška
info@grafosprint.com
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Gun, Ljubičasta, Plava, Srebrna, Tirkizno plava |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Ženska majica, blago strukirana, šivena iz tube, dupli štepovi na renderu, rukavima i dnu, dodatni štepovi duž ramena, okovratnik ojačan trakom
| Šifra | 41.123.71 |
| Model | ROSE |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 16 x 10 x 4.5 cm |
| Pakovanje | 24/1 |
| Neto težina | 0.40 kg |
| Materijal | Drvo |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040080450 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 9 x 5 |
| Šifra | 11.084.10 |
| Model | DART BLACK |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 1.2 x 14 cm |
| Pakovanje | 500/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Tip proizvoda | Hemijska |
| Dodatna oprema | Gumirana površina |
| Barkod | 8605040064610 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 3.5 x 0.6 cm |
| Šifra | 30.067.71 |
| Model | SUBLI PLY 6X4 |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 6 x 4 x 0.3 cm |
| Pakovanje | 500/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040069561 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
| Šifra | 12.010.71 |
| Model | LORA |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 0.8 x 15.7 cm |
| Pakovanje | 1000/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Bambus |
| Tip proizvoda | Grafitna |
| Tema | Back to school |
| Barkod | 8605040074992 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 0.5 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.