Opis

110,00 рсд
| Šifra | 37.361.90 |
| Model | PURE PAD |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 22 x 17cm |
| Pakovanje | 1600/10/1 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Mikrofiber |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605025687728 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
| Preporučena dimenzija štampe | 22 x 17cm |

| Težina | 0,02 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 22 × 17 cm |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 40.062.10 |
| Model | FRANKLIN |
| Opis | Kišobran sa 8 panela, mehanizam za otvaranje je kombinacija metala i fiberglass-a, crni metalni stub (Ø 11 mm), metalni krajevi, drvena drška, navlaka sa postavom u boji kišobrana, otporan na vetar |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 103 x 62 (37) cm |
| Pakovanje | 30/10/1 |
| Neto težina | 0.45 kg |
| Materijal | Sirova svila |
| Tip proizvoda | Automatsko otvaranje, 8 panela |
| Performanse | Vetrootporno |
| Barkod | 8605040079768 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 20 x 7 cm |
| Šifra | 33.176.10 |
| Model | CARRY |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 7.9 x 4.1 x 0.7cm |
| Pakovanje | 600/100/1 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Barkod | 8605040025079 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 3.5 x 0.4cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.