Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Veličina kutije | 30X20X10, 38X26X13, 43X32X15 |
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Veličina kutije | 30X20X10, 38X26X13, 43X32X15 |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 32.161.80 |
| Model | WHEEL |
| Opis | Set alata sadrži skalpel, 4 fiksna odvijača – 2 ravna i 2 krstasta, držač sa 4 izmenjiva nastavka i 10 uložaka |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | Ø 12.8 x 4.8cm |
| Pakovanje | 30/1 |
| Neto težina | 0.40 kg |
| Materijal | Plastika, Metal |
| Barkod | 8605025699776 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | Ø 3cm |
| Šifra | 36.012.80 |
| Model | SNAP FRAME B1 |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 700 x 1000 mm |
| Pakovanje | 5/1 |
| Neto težina | 2.52 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Barkod | 8605040099155 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.