Opis

737,00 рсд
| Šifra | 41.117.10 |
| Model | ELEMENT SMART |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 6.4 x 22.5cm |
| Pakovanje | 25/1 |
| Neto težina | 0.28 kg |
| Kapacitet | 500 ml |
| Materijal | Nerđajući čelik |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040059463 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 3 x 5 cm |

Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 34.514.71 |
| Model | LABEL |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 13.2 x 8.6 x 2.1 cm |
| Pakovanje | 50/25/1 |
| Neto težina | 0.13 kg |
| Materijal | Papir |
| Tema | Back to school |
| Barkod | 8605040067130 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 13 x 8.1 cm |
| Šifra | 41.045.23 |
| Model | PILS |
| Boja | Rojal plava |
| Dimenzija | Ø 6 x 1.7cm |
| Pakovanje | 240/48 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Plastika |
| Dodatna oprema | Magnet |
| Tema | Napravljeno u Evropi |
| Barkod | 8605025660158 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | Ø 4.5cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.